Uwaga! Uwaga !

Opublikowano

Galerii Miejskiej „Arsenał” jest niezmiernie miło ogłosić pierwszą edycję Konkursu „30 / 30” na najlepszą okładkę płytową 2014 roku!

Mamy nieskrywaną nadzieję, że stanie sie on cyklicznym, corocznym i co najistotniejsze ważnym wydarzeniem zarówno dla twórców, projektantów, muzyków, całej branży muzycznej jak i każdego odbiorcy, którego cieszy i któremu zależy na coraz wyższym poziomie artystycznym opraw wizualnych wydawanych produkcji muzycznych.

Nasz Konkurs przeznaczony jest dla grafików, których projekty graficzne okładek  dla wydawnictw muzycznych (płyt kompaktowych, winylowych, itp.) zostały wydane w 2014 r. oraz do 30 kwietnia 2015 roku.

Autor którego projekt zachwyci nasze wymagające i niezależne jury (składające się z przedstawicieli branży muzycznej i grafików, obradujące pod przewodnictwem jednego z najbardziej znanych grafików w branży – Rosława Szaybo) otrzyma nagrodę główną w kwocie 5.000 zł (oraz dyplom pierwszej edycji konkursu) a autorzy trzydziestu pozostałych, najlepszych projektów nagrody w kwocie 300 zł.

Nie koniec jednak na tym. Poza nagrodą finansową i zdobytą sławą zwycięzcy, autorom najlepszych projektów zorganizujemy wystawę pokonkursową w naszej Galerii ( w terminie od 5 czerwca do 28 czerwca 2015 r.).
Z entuzjazmem, który mam nadzieję udzieli się i Wam zapraszamy do udziału w konkursie 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2014 roku!

CZEKAMY NA WAS ! :)

Krótko mówiąc- okładki mogą zgłaszać:

  • zarówno graficy, jak i przedstawiciele branży muzycznej (redakcje pism branżowych, redakcje portali internetowych, patroni medialni, partnerzy konkursu, wytwórnie płytowe, dystrybutorzy itp.)
  • w terminie od 4 marca 2015 r. do 30 kwietnia 2015 r.,
  • na adres e-mail: 3030@arsenal.art.pl,
  • regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej (www.konkurs3030.pl) oraz na stronie internetowej Galerii Miejskiej „Arsenał” w Poznaniu (www.arsenal.art.pl/konkurs-3030). Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynator konkursu – Georgi Gruew (e-mail: georgi.gruew@arsenal.art.pl; tel. 502-351-575).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Organizator

Patronat honorowy

Partnerzy

Patroni medialni