{:pl}Partnerzy{:}{:en}Partners{:}

Partnerzy Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2016 roku

Organizator

Patronat honorowy

Marszałek Województwa Wielkopolskiego

LOGO_POZnan_patronat_RGB

Partnerzy

ESB

Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników!

Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

Pierwsza edycja Spring Break odbyła się w 2014 roku, między 24 a 26 kwietnia. Po raz pierwszy w Polsce widzowie mieli możliwość uczestniczyć w imprezie, która na zachodzie jest nieodłącznym elementem życia kulturalnego (podobne konferencje organizowane są w m.in. Niemczech, Norwegii, Holandii czy Wielkiej Brytanii). Centrum konferencyjnym i festiwalowym imprezy było Centrum Kultury Zamek, w którym odbywały się także występy zaproszonych artystów. Inne miejsca koncertowe stanowiły kluby: Blue Note, Scena Pod Minogą, Meskalina, Dragon oraz Kawiarnia Nocna Kisielice!

Kolejna edycja trwała od 23 do 25 kwietnia 2015. Na poznańskim showcase wystąpiło ponad stu wykonawców. Wśród nich znaleźli się m.in. zwycięzcy plebiscytu BBC Sound of 2015 – trio Years & Years, Mela Koteluk, której „Migracje” wciąż znajdują się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w kraju, Ten Typ Mes, który na SB wystąpił po raz pierwszy z live bandem czy Skubas, który promował najnowszy album – „Brzask”. Koncerty 104 artystów odbyły się w 13 klubach.

Trzecia edycja odbędzie się w między 21 a 23 kwietnia 2016. Wśród ogłoszonych już wykonawców znaleźli się m.in. Brodka, która w Poznaniu po raz pierwszy wystąpi z materiałem z nowej, długo wyczekiwanej płyty oraz Taco Hemingway – niekwestionowana gwiazda polskiej sceny hip-hopowej. W 2016 roku sponsorem tytularnym imprezy została Enea, dzięki czemu festiwal zyskał dodatkową energię. Wkrótce pojawi się więcej szczegółów dotyczących Enea Spring Break Showcase Festival & Conference.

nowe_logo_morski

Morski Studio Graficzne Sp. z o.o. to agencja reklamowa, która działa od 1995 roku i oferuje kompleksowe usługi marketingowe. Zapewniamy zindywidualizowane podejście do powierzanych nam zadań. Naszym atutem jest kreatywność zarówno jeśli chodzi o kreację reklamową jak i strategię komunikacji.

Patroni medialni

logo-podstawowe_outline-bialy-01-converted-01

F#plakat

04_TVP_KULTURA_RGB_inwersyjne

decybeledizajnu_logo_alt

okladkinet

logo afery krzywe ostateczne www

LogoRadioMerkury

logo-jpg

Top Guitar

portal_rs_adres_www_wb

artinfo_logo2010-kolorpuls-poznania-pion